Informacja o XIX międzynarodowej konferencji naukowej Centrum Informacji i Organizacji Badań Finansów Publicznych i Prawa Podatkowego Krajów Europy Środkowej i Wschodniej, 23-24 września 2020 roku w Ałmaty (Kazachstan).

Drodzy goście / uczestnicy konferencji,

 

Jak wielu z Państwa wie, XIX międzynarodowa konferencja naukowa Centrum Informacji i Organizacji Badań Finansów Publicznych i Prawa Podatkowego Krajów Europy Środkowej i Wschodniej, miała odbyć się w dniach 23-24 września 2020 roku w Ałmaty. Wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na XIX międzynarodową konferencję naukową organizowaną po raz pierwszy we współpracy z Kaspijskim Uniwersytetem Publicznym.

 

Jednak w związku z obecnymi okolicznościami, ze względu na niepewność związaną z pandemią koronawirusa (COVID-19) na świecie, w tym w krajach organizatorów konferencji, oraz oficjalne stanowisko Republiki Kazachstanu w sprawie wydarzeń organizowanych na szeroką skalę, musieliśmy podjąć trudną decyzję o przeniesieniu XIX Międzynarodowej Konferencji Naukowej Centrum informacji i Organizacji Badań Finansów Publicznych i Prawa Podatkowego Krajów Europy Środkowej i Wschodniej na  22-23 września 2021 r. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
Nadal czekamy na Państwa udział w naszej XIX międzynarodowej konferencji naukowej Centrum Informacji i Organizacji Badań Finansów Publicznych i Prawa Podatkowego Krajów Europy Środkowej i Wschodniej w dniach 22-23 września 2021 roku w Ałmaty (Kazachstan).

Dziękujemy za zrozumienie!

 

Prezes Centrum Informacji i Organizacji

Badań Finansów Publicznych

i Prawa Podatkowego

Krajów Europy Środkowej i Wschodniej

prof. dr hab. E. Ruśkowski

 

 

Dziekan Wyższej Szkoły Prawa «Әділет»

Kaspijskiego Uniwersytetu Publicznego

doktor nauk prawnych, profesor         

S.P. Moroz